26 Wrzesień 2017   -   Imieniny obchodz: Justyna, Łucja, Cyprian
Posługa Duszpasterska

.

W każdy piątek

Zapraszamy młodzież na spotkania formacyjne w ramach Ruchu Światło życie, które odbywają się latem od godz. 19.00 a zimą od godz. 18.00 po mszy św. wieczornej w świetlicy parafialnej.

Nasze spotkania to przede wszystkim odkrywanie Boga, jak jest wspaniały i dobry i pełen miłości.

To wspólnie spędzony czas nie tylko na modlitwie i rozważaniu Słowa Bożego, ale też na zabawie.

W każdy poniedziałek

Zapraszamy dzieci na świetlicę parafialną od godz. 15.00 do 18.00.

Pod opieką wspaniałych pań, dzieci mogą spędzić bezpiecznie czas na zabawie, jeśli jest taka potrzeba to również mogą odrobić lekcję pod okiem opiekuna.

Dzieci kończą swoje spotkanie ciepłą herbatą i smacznym ciastkiem.

Jak do tej pory udawało się nam również organizować wspaniałe całodzienne wycieczki pełne atrakcji na zakończenie roku szkolnego.

W każdy poniedziałek

Zapraszamy chłopców, którzy pragną służyć Panu Bogu jako ministranci.

Spotkania mają charakter formacyjny oraz są prowadzone spotkania sportowe na hali.

Być ministrantem to wielki zaszczyt ale też i obowiązek. Bo być ministrantem to znaczy służyć. A służyć nie jest łatwo, ale kiedy się zacznie to ma się wielką satysfakcję, że robi się coś czego nie robią wszyscy tylko ci którzy odpowiedzieli na wezwanie Boga.

Uroczyste przyjęcie do wspólnoty ministranckiej dokonuje się zawsze w Wielki Czwartek. To bardzo wzruszająca i podniosła ceremonia.

W środę

W ciągu roku organizowane są spotkania formacyjne dla rodziców dzieci komunijnych, na które zapraszamy zwykle w środę raz w miesiącu po mszy św. wieczornej.

Co drugą sobotę miesiąca

Katechezy dla rodziców i rodziców chrzestnych przed chrztem dziecka, po mszy św. wieczornej, latem godz. 19.00, zimą godz. 18.00 - spotkania na plebani.