20 Listopad 2018   -   Imieniny obchodz: Edyta, Edmund, Anatol
Strona główna Aktualności PIELGRZYMKA DO WŁOCH
PIELGRZYMKA DO WŁOCH

W TERMINIE 26.06 do 05.07.2019 rok

Celem pielgrzymki jest nawiedzenie sanktuarium Monte San't Angelo (św. Michała Archanioła) patrona naszego kościoła w 100 rocznicę ukończenia budowy naszej świątyni jako wotum wdzięczności

1 DZIEŃ: Zbiórka o godz. 4.45. Wyjazd o godz. 5.00. Przejazd przez Czechy, Austrię na nocleg do Włoch, obiadokolacja.

2 DZIEŃ: Śniadanie, przejazd do FLORENCJI – zwiedzanie: Kościół św. Krzyża z nagrobkami sławnych Florentyńczyków, Katedra Santa Maria Del Fiore, Piazza Signoria, Most Złotników na rzece Arno. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie, przejazd do WATYKANU – zwiedzanie Ogrodów Watykańskich bogatych w wielowiekowe drzewa, rzadkie kwiaty pochodzące z dalekich kontynentów. Spacer alejami wśród najwymyślniejszych fontann, domów, pałaców, tarasów widokowych, kapliczek, grot. Muzea Watykańskie ze słynną Kaplicą Sykstyńską, zwiedzanie Bazyliki św. Piotra, modlitwa przy grobie św. Jana Pawła II. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie, wyjazd do WATYKANU - święto patronów Rzymu św. Piotra i św. Pawła, uroczysta Msza św. celebrowana przez papieża Franciszka. Zwiedzanie miasta: Spacer przez RZYM BAROKOWY – najpiękniejsze place i fontanny: Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek, Panteon, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi; RZYM ANTYCZNY – Plac Wenecki, Kapitol, Fora Cesarskie, Koloseum z zew. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ: Śniadanie, wyjazd do NEAPOLU – objazd panoramiczny miasta oraz spacer po centrum: Castel Nuovo, Piazza del Plebiscito, Pałac Królewski, Galeria Umberto I, Teatr San Carlo. Zwiedzanie POMPEI – miasta rzymskiego zniszczonego przez wybuch Wezuwiusza w I w. n.e. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie, dzień wolny przeznaczony na wypoczynek, plażowanie, kąpiel w Morzu Tyrreńskim. Obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ: Śniadanie, rejs na wyspę CAPRI – spacer po jej najpiękniejszych zakątkach. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 DZIEŃ: Śniadanie, wyjazd do SAN GIOVANNI ROTONDO – Msza św. oraz zwiedzanie miejsc związanych z Ojcem Pio. Wyjazd do MONTE SAN’T ANGELO – zwiedzanie Sanktuarium Świętego Michała Archanioła, które znajduje się w grocie skalnej. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

9 DZIEŃ: Śniadanie, wyjazd do LORETO – zwiedzanie Bazyliki św. Domu, Msza Święta. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

10 DZIEŃ: Śniadanie, przejazd przez Austrię, Czechy. Zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach.

CENA: 2.480 zł/os

Cena obejmuje: transport komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, barek – napoje sprzedawane za dodatkową opłatą), 9 noclegów ze śniadaniami i obiadokolacjami w hotelach ***( pokoje 2,3 osobowe z łazienkami ), ubezpieczenie w firmie Signal Iduna: KL ( do 15.000 EUR ) i NNW ( do 10.000 PLN ), opiekę pilota.

Cena nie obejmuje: cen biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemów tour guide, taksy miejscowej, przewodników miejscowych – razem: 130 EUR/os ( płatne u pilota ); wynajęcia leżaków i parasoli na plaży – koszt kompletu 2 leżaki + parasol ok 25 euro/dzień; dodatkowego ubezpieczenia od następstw chorób przewlekłych nowotworowych – 100 zł/os, wydatków osobistych, napojów do obiadokolacji, dopłaty do pokoju jednoosobowego – 540 zł/os.

 
 
koci w lubochni 30 vii 2011 09.jpg
Reklama

Sondy

Jak oceniasz nową stronę naszej Parafii
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Statystyka

Odsłon : 826186