19 Czerwiec 2018   -   Imieniny obchodz: Gerwazy, Protazy, Julianna
Strona główna Ogłoszenia Parafialne XI Niedziela Zwykła 17 czerwca 2018
XI Niedziela Zwykła 17 czerwca 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE par. LUBOCHNIA

1. Nabożeństwo czerwcowe odprawiane będzie w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i czwartek po mszy św. o godz. 18.30. w środę po mszy św. o godz. 18.00. W piątek o godz. 18.00 w sobotę po mszy o godz. 7.00. Zachęcamy wszystkich do wspólnej i prywatne modlitwy litanią do Serca Jezusowego.
  2. W środę zapraszamy na spowiedź św. przed zakończeniem roku szkolnego o godz. 17.00
  3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego 22 czerwca w piątek o godz. 9.00. Zapraszamy grono pedagogiczne, rodziców i oczywiście dzieci i młodzież.
  4. Bardzo proszę aby kościół kwiatami zaczęli ubierać w tym tygodniu mieszkańcy Olszowca i Olszowca Rogatka.

ZMARLI:

W tym tygodniu na miejsce doczesnego spoczynku z naszej wspólnoty parafialnej odprowadziliśmy ś.p: Wiesława Michalskiego i Aleksandra Głowackiego. Polećmy Ich Miłosierdziu Bożemu

koci w lubochni 30 vii 2011 09.jpg