11 Grudzień 2017   -   Imieniny obchodz: Waldemar, Damazy
Strona główna Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Adwentu 10 grudnia 2017
II Niedziela Adwentu 10 grudnia 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE par. LUBOCHNIA

  1. Dzisiejszą II Niedzielą Adwentu rozpoczniemy w naszej Parafii  rekolekcje które będą trwać do wtorku 12 grudnia; Msze św. w czasie rekolekcji:  w poniedziałek i we wtorek o godz. 9.00 12.00 15.30 msza św. z udziałem dzieci ze szkoły podstawowej i msza św. wieczorna o godz. 18.00 w kaplicy msza o godz. 17.00. Wtorek będzie dniem spowiedzi św. Rekolekcje poprowadzi Ojciec z Misji Afrykańskich Wacław Dominik, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej.
  2. W czasie rekolekcji msza św. roratnia będzie sprawowana o godzinie 15.30. czyli mszy o godzinie 7 w rekolekcje nie będzie. Dzieci serduszka do losowania Matki Najświętszej przynoszą o godz. 15.30. Na roraty o godzinie 7.00 zapraszamy od środy po rekolekcjach. Przypominam aby dziecko, które wylosowało figurkę Matki Bożej przyniosło ją w poniedziałek. Na msze św. o godz. 15.30
  3. Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych w środę o godz. 18.00
  4. W Środę  zapraszamy dzieci na świetlicę parafialną od godz. 15.00
  5. W przyszłą niedzielę ofiary, które będziemy zbierać na tace przeznaczymy na koszt ogrzania kościoła.
  6. Od dzisiejszej niedzieli modlimy się już tegorocznymi wypominkami.
  7. Bardzo proszę zgłaszać swoich chorych, do których udamy się ze spowiedzią i komunią św. w poniedziałek 18 grudnia od godz. 9.00
  8. W tym tygodniu Pan Organista roznosi Opłatki. Środa Brenica, Czwartek Podmałecz i ul. Łódzka.  Piątek Lubochenek , Kierz ul. Polna.  Sobota Małecz

ZMARLI:

W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej na miejsce doczesnego spoczynku odprowadziliśmy ś.p: Mariannę Stefańską. Polećmy Ją Miłosierdziu Bożemu.

 
 
koci w lubochni 30 vii 2011 04.jpg
Reklama

Sondy

Jak oceniasz nową stronę naszej Parafii
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Statystyka

Odsłon : 802587